English German Chinese French Italian Japanese Korean Dutch Portuguese Russian Spanish
Hürriyet – Haber ve Yazarlar

Hürriyet – Haber ve Yazarlar

Hurriyet Gazetecilik

Reviews: 677 | Score: 2 | Price: Free
Install

Hurriyet.com.tr ‘deki haberlere anında ve kolayca ulaş. Gündem, ekonomi, spor, magazin, teknoloji ve diğer tüm haberlerdeki gelişmelere ve fotoğraflara en hızlı şekilde ulaşabilmen için yenilenen uygulaması ile Hürriyet yanında.

Kendi ilgi alanına göre oluşturabileceğin kategori menüsü ile istediğin konuya kolay ve hızlı bir şekilde ulaşma imkanı sunuyor.

Üye olmadan da yazarları takip edebilir, köşe yazılarını internet bağlantın kesildiğinde bile okumaya devam edebilirsin.

Anlık bildirimlerle gündemi, yeni haber eklendiğinde gelen uygulama içi bildirimlerle de son dakika gelişmelerini takip edebilirsin.

Bir parmak hareketi ile haberden habere kolayca geçiş yapabilir, yazı boyutunu ayarlayabilirsin. Haberleri sesli dinleyebilir ya da sonra okumak için kaydedebilirsin.

Hürriyet Dünyası’nın gazetecilik tecrübesi ve Hurriyet.com.tr’nin hızlı haberciliğini bir araya getiren Hürriyet uygulamasından memnun kalmanızı dileriz. Soru, görüş ve önerileriniz için her gün 09.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet veren 0 850 224 0 222 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı’mızı arayarak ya da okuriletisim@hurriyet.com.tr adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.